ОЗДОБЛЕННЯ
КВАРТИР
Для безкоштовної консультації залишайте ваші контакти
Микола Кіщук
СЕО ALP
Створюємо функціональне та якісне оздоблення для вашої оселі
Етапи оздоблення оселі
Під час демонтажу із поверхонь зчищають старі покриття, зносять перегородки. Якщо квартира в новобудові, підготовку та демонтаж проводять тільки якщо поточна якість чорнового оздоблення не влаштовує.
Чорнова обробка включає монтаж інженерних систем - електропроводки, водопостачання, каналізації та опалення. Також на цьому етапі вирівнюють стіни, підлогу та стелі.
МОНТАЖ АБО ДЕМОНТАЖ
ЧОРНОВЕ ОЗДОБЛЕННЯ
ПЕРЕДЧИСТОВЕ ОЗДОБЛЕННЯ
ЧИСТОВЕ ОЗДОБЛЕННЯ
Передчистова обробка - більш тонке і ретельне вирівнювання: наприклад, на стіни наносять фінішну шпаклівку.
Чистове оздоблення - фінальний етап. У квартирі клеять шпалери, фарбують стіни та стелі, укладають плитку, ламінат або паркет, встановлюють сантехніку, розетки та міжкімнатні двері.
Чорнове оздоблення
Шпаклювання стін - це невід'ємна частина будь-якого ремонту. Нанесення шпаклювального шару готує поверхню стіни до подальшої роботи. Матеріал заповнює невеликі тріщини і згладжує дефекти поверхні перед фарбуванням, декоративним оздобленням, обклеюванням шпалер.
У цей спектр робіт входять: монтаж або демонтаж стін і перегородок для перепланування та зміни інтер'єру, ліквідація дерев'яного покриття підлоги, демонтаж бетонного стягування, зняття штукатурки, монтаж та демонтаж балконних та віконних блоків тощо.
ШТУКАТУРКА ТА ШПАКЛІВКА СТІН
МОНТАЖНІ ТА
ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ
СТЯЖКА ПІДЛОГИ
ОЗДОБЛЕННЯ СТЕЛЬ
Підлога повинна представляти рівну поверхню, готову до укладання будь-якого покриття для підлоги. У місцях з'єднання підлоги зі стінами та перегородками має бути неодмінно проведена обробка всіх стиків. Крім міцності стяжка має бути ще й міцною, і без дефектів.
Стеля відіграє важливу роль в інтер'єрі. На підлозі стоять меблі. Дефект можна прикрити килимом. Стіни заховані за шафами і полицями. На них вішають картини і декоративні прикраси. Оздоблення стелі, її якість кидається в очі з порога.
МОНТАЖ ОПАЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ
1
2
3
4
5
Прилади опалення повинні бути встановлені відповідно до всіх норм та вимог, щоб потім ними можна було абсолютно без хвилювань користуватися. Наприклад, батарея повинна бути рівновіддалена від підвіконня та підлоги.
ЕЛЕКТРОПРОВОДКА ТА САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ
Ці роботи розглядаються як частина перед чистової обробки квартири далеко не всіма компаніями (роботи з розведення комунікацій повинні бути виконані в обов'язковому порядку по всій квартирі). Важливо потім отримати план цих робіт – як мінімум для того, щоб не пошкодити їх під час фінішного оздоблення.
6
Електромонтажні роботи
Прокладання кабелів
180 грн за точку

Чистовий монтаж розеток та вимикачів
Монтаж автоматів
Монтаж щитка
Монтаж світильників (Точкових)
Монтаж світильників (Люстра)
Мотаж лед профілю
Монтаж вентелятора
Монтаж електропідлоги
Монтаж регуляторів теплої підлоги, з монтажем закладної під щуп
70 грн за шт

270 грн за м²

190 грн за шт
1100 грн за шт
280 грн за шт
280 грн за мп
900 грн за шт
1100 грн за шт
Заміна вхідного кабелю в квартиру
3200 грн за послугу
230 грн за шт
Малярні роботи
Грунтування стяжки
45 грн за м²
Нанесення декоративної штукатурки
Поклейка шпалер
Фарбування стін та стелі
Грунтування стін та стелі
Шпаклівка стін та стелі
Поклейка внутрішнього кутника
Поклейка зовнішнього кутника
Поклейка сітки
Підрівнювання стін та заробляння шторб
280 грн за м²
80 грн за м²
140 грн за м²
70 грн за м²
170 грн за м²
80 грн за м²
70 грн за м²
120 грн за м²
25 грн за м²
Монтаж плитки
Монтаж плитки (Стандарт)
180 грн за точку

Монтаж плитки (160 * 1800)
Вирізання отворів у плитці
Зарізання плитки під 45 градусів
70 грн за шт

190 грн за шт
1100 грн за шт
230 грн за шт
Монтаж плитки (120 * 600)

Основні етапи проведення внутрішнього оздоблення квартири

Внутрішнє оздоблення квартир - це завершальний етап будівництва або ремонту квартири, що включає роботи зі створення інтер'єру, поліпшення функціональності і зовнішнього вигляду приміщень.

Щоб не розчаруватися в підсумковому результаті, заощадити свої гроші та час, найкраще довірити виконання робіт професіоналам. Звертаючись до спеціалістів ремонтно-будівельної компанії "ALP" має, ви гарантовано отримуєте:

  • висока якість роботи;
  • економію часу та сил;
  • естетично приємний та функціональний інтер'єр.

При цьому важливо розуміти, що точна ціна обробки під ключ і етапи робіт можуть змінюватись в залежності від безлічі факторів, включаючи розмір квартири, вибрані матеріали та рівень обробки.

Щоб дізнатися точну вартість обробки вашого приміщення, ми пропонуємо унікальну послугу по виїзду нашого спеціаліста на об'єкт. Досвідчений професіонал виділить весь спектр робіт, складе підсумковий кошторис. Ви можете не переживати, ми точно дотримуємося ціни, яка прописана в договорі, тому при здачі об'єкту вам не доведеться доплачувати.

Внутрішнє оздоблення квартир: чому варто замовити у професіоналів

Наша компанія має великий досвід у галузі виконання ремонтно-будівельних робіт. У нашому арсеналі величезна кількість успішних проектів та безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Перерахуємо основні переваги виконання робіт з обробки професіоналами:

  • Якість та досвід. Фахівці мають великий досвід роботи з різними матеріалами та технологіями, що гарантує якісний та довговічний результат.
  • Економія часу. Кваліфіковані працівники виконають завдання швидше, що дозволить суттєво скоротити терміни проведення робіт з оздоблення квартири.
  • Фінансова економія Незважаючи на те, що послуги професіоналів можуть здатися дорогими, відсутність помилок та переробок дозволять заощадити гроші у довгостроковій перспективі.
  • Естетика та дизайн. Фахівці допоможуть створити естетично приємний інтер'єр, враховуючи ваші уподобання та актуальні дизайнерські тенденції.

Оздоблення квартири з нуля – це відповідальне завдання, впоратися з яким під силу тільки професіоналам із достатнім досвідом роботи. Комплексний підхід до виконання всього спектру робіт, використання сучасних технологій та матеріалів дозволить отримати найкращий результат та здати роботу точно вчасно.
Отримати розрахунок ремонту
Скористайся нашою безкоштовною можливістю отримати розрахунок вартості та професійною консультацією від наших виконробів.
Залишайте свою заявку